לייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
שטח גג:
 

פרופיל חברה

חברת טיב סולאר,
הוקמה על ידי אנשי העסקים יגאל וצביקה רזניק, בראשית 2009 זמן קצר לאחר כניסתה לתוקף של ההסדרה הפוטו –וולטאית הראשונה ושמה לה למטרה לקדם את תחום האנרגיה הסולארית בישראל הן בשל התרומה לכדור הארץ והן בשל ההזדמנות העסקית הטמונה בהתקנת מערכת סולארית.
מנכ"ל החברה,  דרור ונונו  יחד עם אנשי רישוי מהשורה הראשונה, מהנדסי חשמל, צוותי התקנה מקצועיים ומיומנים ומערך יועצים סולאריים הפרושים ברחבי הארץ מקימים מערכות סולאריות תוך עמידה בסטנדרט הגבוה של החברה.

טיב סולאר מקימה עבור לקוחותיה במתווה של פרויקט מפתח מערכות סולאריות הכוללות ציוד איכותי, העומד בתקנים בינלאומיים באיכות ובאחריות ללא תחרות. 

לחברה מאות לקוחות עסקיים וביתיים מצפון ועד דרום, החברה מתמקדת כיום בפתרונות של מערכות סולאריים במתווה "מונה נטו", מערכות מסחריות וביתיות ומערכות לצריכה עצמית OFF GRID.

טיב סולאר מצוידת במערכות שליטה ובקרה המסייעות לה לנהל ביעילות כל שלב בתהליך התקנת המערכת הסולארית על גג המבנים של לקוחותיה.

טיב סולאר פועלת בשיתוף מלא עם הבנקים המובילים בישראל בהקמת המערכות הסולאריות ומעניקה ללקוחותיה מימון של עד 100%.

טיב סולאר מובילה את תחום הקמת המערכות הסולאריות בישראל ועוסקת בקידום האנרגיות המתחדשות במדינת ישראל. 

דרור ונונו משמש כמנכ"ל החברה ועם צוות מקצועי של מהנדסי חשמל ורישוי, יחד עם צותי תמיכה ומכירות נותנים מענה מקצועי ללקוחות קיימים וחדשים.טיב סולאר מגישה ללקוחותיה מערכת סולארית עם הציוד האיכותי ביותר, בעל תו התקן, מהארץ ומהעולם.

טיב סולאר מצוידת במערכות שליטה ובקרה המסייעות לה לנהל ביעילות כל שלב בתהליך התקנת המערכת הסולארית על גג המבנים של לקוחותיה.

צוות טיב סולאר מונה בין השאר אנשי הנדסה, ניהול בקרה וכספים אשר יחד ולחוד מספקים מערכת לייצור חשמל סולארי לפי סטנדרט האיכות של החברה.

לקוחותיה של טיב סולאר נהנים מהאפשרות לקבל את כל המידע הקשור בתחום האנרגיה הסולארית תוך תודעת שרות גבוהה.

יגאל רזניק הבעלים של החברה בביקור במפעל לייצור פאנלים סולאריים

 

חברת טיב סולאר בע"מ, המייבאת, מספקת ומרכיבה מערכות לייצור חשמל סולארי – פרויקט מפתח.
© כל הזכויות שמורות לטיב סולאר תנאי שימוש באתר