לייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
שטח גג:
 

תאורת רחוב סולארית

תאורת רחוב סולארית היא דרך נוספת, חכמה ויעילה במיוחד לניצול האנרגיה הסולארית, אנרגיה הנוצרת מקרני השמש, לייצור חשמל תוך שמירה על איכות הסביבה ותוך חסכון במשאביה הכלכליים של העירייה.
 
עם התפתחות השימוש באנרגיה סולארית ניתן לראות שכיום יש שימוש באנרגיה סולארית לא רק לשימושים פרטיים, כמו למשל בדודי שמש פרטיים או בקולטי שמש המותקנים על בתים פרטיים, אלא גם שימושים ציבוריים – מהם נהנים מספר גדול של אזרחים ותושבים. תאורת רחוב סולארית היא פתרון מצויין אשר עוזר להאיר שטחים גדולים ולכן ניתן לראות כי פתרון זה הולך וצובר לו פופולאריות במקומות רבים בעולם.
 
בברלין, למשל, אחת מחשובות מערי אירופה ניתן לראות שימוש נרחב ביותר בתאורת רחוב סולארית. גם בדובאי, עיר שטופת שמש אשר נחשבת למתקדמת מבחינות רבות, ניתן לראות שימוש נרחב בתאורת רחוב סולארית ובשימוש באנרגיה סולארית לצרכים שונים. בישראל כבר נעשה ניסוי של שימוש בתאורת רחוב סולארית בעיר רמלה, ניסוי שבעיני רבים נחשב למוצלח מאוד ומבשר על העתיד של התחום במדינת ישראל.
 
תאורת רחוב סולארית היא תאורה אשר נטענת מקרני השמש – משאב טבעי הזמין לכולם, במיוחד בארץ שטופת שמש כישראל. במהלך היום ההטענה של הפאנלים הסולאריים מתבצעת באופן טבעי, ובחינם לחלוטין, וכך בשעות החשיכה ניתן לנצל את האנרגיה שצברו הקולטנים.
 
תאורת רחוב סולארית היא תאורה אשר יש לה יתרונות רבים ומשמעותיים לעומת התאורה המסורתית, אשר פועלת על ניצול של אנרגיית חשמל, אשר נוצרת באופן מזהם. יתרון אחד של תאורת רחוב סולארית הוא העובדה אשר היא מונעת התחשמלות, וזאת בניגוד לעמודי תאורה חשמליים אשר מהווים סכנה מסוימת אם יוצא מהם חוט חשמל שבו יכולים לנגוע בטעות ילדים או בעלי חיים. בכך תאורת רחוב סולארית מהווה פתרון בטיחותי יותר.
 
יתרון נוסף של תאורת רחוב סולארית הוא שניתן להתאים אותה לרחובות בגדלים שונים וללקוחות בעלי צרכים שונים. יתרון משמעותי נוסף של תאורת רחוב סולארית הוא שהוא מאפשר חסכון בחשמל. החסכון בחשמל למעשה גם חוסך ייצור של אנרגיה מזהמת ובכך עוזר לשמור על איכות הסביבה. כמו כן, חסכון בחשמל עוזר לעיריות לחסוך בחשבון החשמל שלהן ובכך להשקיע את הכסף שלהן בבנייה של גנים חדשים, בשיפור בתי ספר ובמגוון פעילויות נוספות למען הקהילה. עוד יתרון של תאורת רחוב סולארית הוא שאין צורך בתשתית מאוד מורכבת כפי שדורשים עמודי תאורה רגילים המופעלים על חשמל. כך שיש יתרונות רבים מאוד להתקנה של תאורת רחוב סולארית.
   
 
חברת טיב סולאר בע"מ, המייבאת, מספקת ומרכיבה מערכות לייצור חשמל סולארי – פרויקט מפתח.
© כל הזכויות שמורות לטיב סולאר תנאי שימוש באתר