לייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
שטח גג:
 

תאורת גן סולארית

תאורת גן סולארית היא תאורה אשר מופעלת בעזרת אנרגיה סולארית: זאת אומרת, אנרגיה המופעלת בעזרת קרני שמש. בארץ שטופת שמש כמו ישראל קרני שמש רחוקים מלהיות מצרך נדיר. לכן, זהו פתרון אידיאלי לנצל את משאב הטבע המתחדש הזה למגוון של צרכים מבלי לפגוע בסביבה ועל ידי חסכון בצריכת חשמל מזהם הנוצר בתחנות כוח. כיום ניתן לראות שעל גגות של יותר ויותר בתים בישראל יש מערכות סולאריות וניתן לראות שביותר ויותר גינות משתמשים בתאורת גן סולארית, אשר עוזרת לשמור על הסביבה ומשתלמת מאוד גם מבחינה כלכלית.
 
תאורת גן סולארית היא תאורה אשר ניתן לרכוש אותה במחירים משתלמים יחסית. בניגוד למערכות סולאריות לבתים אשר יכולות להגיע לסכומים גדולים מאוד, ובניגוד למערכות סולארית אשר משתמשים בהם לצרכים מסחריים שונים, תאורת גן סולארית היא תאורה אשר ניתן לרכוש אותה בטווח מחירים של בין כמה עשרות שקלים לבין כמה מאות שקלים. בסכום הזה ניתן לקנות סט שלם של תאורת גן סולארית אשר יכול להאיר חלקים שונים בגינה. לא פעם רכישת מערכת תאורה חשמלית עבור הגינה תהיה במחיר דומה למחיר של תאורת גן סולארית. כמובן שהחסכון המשמעותי של תאורת גן סולארית בא לידי ביטוי בחסכון בחשבון החשמל הדו-חודשי. בעוד שמערכת תאורה המופעלת על חשמל צורכת חשמל המיוצר בתחנות כוח, תאורת גן סולארית מופעלת על ידי קרני השמש, שהם כידוע לכל משאב טבע אשר זמין לכולם בחינם. לכן, מבחינה כלכלית תאורת גן סולארית היא בהחלט משתלמת יותר מתאורת חשמל המחוברת לרשת החשמל. כמו כן, החסכון המחיר מתבטא בכך שתאורת גן סולארית לא מחוברת לאף רשת, אין צורך לחבר אותה למערכת החשמל כמו מערכת רגילה, וגם כאן יש חסכון ניכר במחיר היכול להגיע לכמה מאות שקלים.
 
תאורת גן סולארית יכולה להיות פתרון מצויין גם עבור אנשים אשר רוצים להאיר את הגינה הפרטית שלהם והיא יכולה להיות פתרון מצויין גם לעיריות ולגופים ציבוריים שונים אשר רוצים להאיר גינות ומבנים נוספים בשעות הערב והלילה. פתרון זה הוא לא רק כלכלי, אלא כאמור לעיל, גם ירוק וידידותי לסביבה. ניתן לראות התחלה של שימוש בתאורת רחוב סולארית בערים שונות בעולם וההמשך לשימוש בתאורת גן סולארית הוא מתבקש ומובן מאליו. כיום ניתן לקנות מגוון דגמים שונים של מנורות המופעלות על אנרגיה סולאריתלגינות קטנות ולגנים ציבוריים גדולים יותר ובכך להתאים לכל לקוח בצורה הטובה ביותר תאורת גן סולארית המתאימה לו ולצרכיו.
   
 
חברת טיב סולאר בע"מ, המייבאת, מספקת ומרכיבה מערכות לייצור חשמל סולארי – פרויקט מפתח.
© כל הזכויות שמורות לטיב סולאר תנאי שימוש באתר