לייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
שטח גג:
 

תאורה סולארית

תאורה סולארית משמשת אותנו למגוון רחב של צרכים: כיום ניתן לראות שימוש בתאורת רחוב המופעלת על אנרגיה סולארית, תאורה לתחנות אוטובוסים המופעלת על אנרגיה סולארית, תאורה סולארית לפארקים ציבוריים גדולים, תאורה סולארית לחניונים, תאורה סולארית לכבישים ולדרכים, תאורה סולארית בצמתים, תאורה המופעלת על אנרגיה סולארית המאירה גינות פרטיות ותאורה באתרי מחנאות שונים הפועלת גם היא לא פעם על אנרגיה סולארית. היתרונות של תאורה סולארית בפרט ושימוש באנרגיה סולארית בכלל הם רבים מאוד ולכן ניתן לראות מודעות ושימוש הולך וגובר בהם. כמעט בכל מקום אליו אנחנו הולכים אנחנו זקוקים לתאורה: תאורה שתאיר את הגינה שלנו כאשר אנחנו מארחים בה אורחים, תאורה ברחובות שלנו, תאורה בתוך הבתים וכן הלאה.
 
תאורה סולארית היא תאורה אשר מנצלת את קרני השמש ואת אנרגיית השמש, אנרגיה מתחדשת הזמינה לכולם בחינם. בכך תאורה סולארית מונעת מאתנו את הצורך להשתמש אך ורק בחשמל אשר נוצר בדרכים מזהמות תוך שימוש במשאבים מתכלים ומזהמים, פחם לדוגמא. לא רק שתאורה סולארית עוזרת לנו לשמור על הסביבה ולהפסיק זיהום מיותר היא גם עוזרת לנו לחסוך בכסף. שימוש בתאורה חשמלית מהווה חסכון משמעותי בחשבון החשמל שלנו. כמו כן, אין צורך לחבר תאורה סולארית לרשת חשמל, דבר החוסך גם את עלויות ההתקנה של מערכות תאורה רגילות.
 
תאורה סולארית, כאמור לעיל, עוזרת לנו להאיר שטחים גדולים, הן ציבוריים והם פרטיים. כיום, בזכות המודעות ההולכת וגוברת ליתרונות השונים של תאורה סולארית ניתן לקנות דגמים שונים של מנורות סולאריות ומערכות תאורה סולאריות, וכך כל אחד יכול לקנות תאורה סולארית ומנורות סולאריות המותאמות בדיוק לצרכים שלו. למשל, הארה של גינה קטנה לרוב מצריכה מנורות סולאריות קטנות, שהן לרוב גם זולות מאוד יחסית, לעומת הארה של פארק ציבורי אשר יידרשו עבורו מנורות סולאריות ותאורה סולארית משמעותיות יותר. ניתן לקנות גם מגוון חפצי נוי ומנורות קטנות הפועלות על אנרגיה סולארית ככלי לייפות את הגינה הביתית.
 
תאורה סולארית, אם כן, היא תאורה זמינה אשר ההתקנה שלה בדרך כלל זולה יותר או במחיר זהה לזה של התקנת מערכת תאורה רגילה הפועלת על חשמל. בעוד שמחיר ההתקנה הוא דומה החסכון בחשמל כאשר משתמשים בתאורה סולארית הוא משמעותי. איכות התאורה אינה נופלת גם מתאורה רגילה. לכן, החסכון הכלכלי, השמירה על הסביבה ומגוון הדגמים העצום הופך את הבחירה בתאורה סולארית לכמעט מובן מאליו ומסביר את הפריחה הגדולה בתחום של תאורה סולארית.
   
 
חברת טיב סולאר בע"מ, המייבאת, מספקת ומרכיבה מערכות לייצור חשמל סולארי – פרויקט מפתח.
© כל הזכויות שמורות לטיב סולאר תנאי שימוש באתר