לייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
שטח גג:
 

פאנלים סולאריים

פאנלים סולאריים הם אחד הרכיבים החשובים ביותר במערכת סולארית. הכוונה במערכת סולארית היא מערכת אשר ניתן להפיק ממנה אנרגיה חשמלית בעזרת אנרגיה סולארית, אנרגיה המופקת מקרני השמש. פאנלים סולאריים הם אותם לוחות כחולים-שקופים אשר ניתן לראות על גגות של מפעלי תעשייה רבים ועל גגות של בתים פרטיים. בזכות הפאנלים הסולאריים ניתן ללכוד את קרני השמש ובכך לרתום אותם לצורך הפקת אנרגיה חשמלית. לאחר קליטת קרני השמש במערכת למעשה ישנו ממיר בה אשר הופך את האנרגיה לזרם חשמלי.

הפאנלים הסולאריים למעשה כוללים או מורכבים מתאים פוטו-וולטאים. היעילות של פאנלים סולאריים נובעת מכמה גורמים שונים. גורם אחד הוא המיקום שלהם לעומת השמש. לכן, מיקום המערכת הסולארית במיקום נכון הוא דבר קריטי. כמו כן, הגודל של פאנלים סולאריים ושל המערכת הסולארית כולה הם גם גורם אשר משפיע מאוד על יכולתה של המערכת לייצר חשמל.

פאנלים סולאריים איכותיים הם דבר חשוב מאוד משום שהאיכות של הפאנלים תקבע בדרך כלל את יכולת ייצור החשמל של המערכת כולה. כמו כן, יש לזכור כי לרוב הפאנלים הם החלק הכי יקר במערכת. על אף מחיר ההתקנה והרכישה הגבוהים של פאנלים סולאריים לא כדאי לוותר על התקנת מערכת סולארית. לא פעם זוהי השקעה אשר מחזירה את עצמה.

פאנלים סולאריים הם חלק ממערכות סולאריות, כפי שנאמר לעיל. כיום ניתן לראות יותר ויותר גגות, הן של אנשים פרטיים והן גגות של עסקים, מפעלים, לולים וכן הלאה שיש עליהם פאנלים סולאריים. הסיבה אשר מסבירה את הגידול המשמעותי בשימוש בפאנלים סולאריים נובעת מכמה סיבות. ראשית, כיום יש מודעות גדולה יותר לשמירה על הסביבה ולהפקת אנרגיה בדרך נקייה וידידותית לסביבה. שנית, ישנן טכנולוגיות חדישות אשר קשורות לתחום האנרגיה הסולארית אשר הופכות את השימוש במערכות סולאריות ליעילות יותר. סיבה שלישית קשורה להשקעות כלכליות: כיום זוהי השקעה משתלמת מאוד להתקין פאנלים סולאריים על גג הבית או על גג המפעל או בית העסק ולכן ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לרתום את אור השמש לטובתם ולהתקין על הגגפאנלים סולאריים.

היכנסו ו קראו גם על פאנלים מבודדים.

   
 
חברת טיב סולאר בע"מ, המייבאת, מספקת ומרכיבה מערכות לייצור חשמל סולארי – פרויקט מפתח.
© כל הזכויות שמורות לטיב סולאר תנאי שימוש באתר