לייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
שטח גג:
 

מערכת סולארית

מערכת סולארית היה מערכת אשר מייצרת חשמל בעזרת אנרגיית השמש. אט אט מתפתחת בקרב רבים תודעה גבוהה יותר לחשיבות של שמירה על משאבי טבע ועל אוצרות טבע. אנרגיית שמש, שנקראת גם אנרגיה סולארית, היא אנרגיה מתחדשת שניתן לנצל אותה מבלי לפגוע בסביבה. לכן, אין פלא שיותר ויותר אנשים בוחרים להתקין מערכות סולאריות ולהשתמש באנרגיה סולארית.

כיום ניתן לראות גם אנשים פרטיים אשר מתקינים מערכות סולאריות על גג ביתם על מנת לייצר חשמל ועל מנת למכור אותו לחברת החשמל, וגם בעלי מפעלים, שיש להם בדרך כלל שטח גג נרחב, שמשתמשים בגג שלהם על מנת להתקין עליו מערכת סולארית. מערכת זו שמייצרת חשמל עוזרת להם לחסוך בעלויות חשבון החשמל, וכל זאת, מבלי לפגוע באיכות הסביבה. כיום הטכנולוגיות המתקדמות בתחום רק הופכות את המערכות הסולאריות ליעילות יותר ולמשתלמות יותר מבחינה כלכלית.

מערכת סולארית, כאמור לעיל, יכולה להיות מיועדת למגוון רחב של לקוחות: החל מאנשים פרטיים ועד לבעלי מפעלים, לבעלי לולים ורפתות וכן הלאה. ניתן להתאים את הגודל של מערכת סולארית לצרכים של כל לקוח ולגודל הגג שעומד לרשות כל לקוח. כמובן שככל שהגג גדול יותר כך ניתן להתקין עליו מערכת סולארית גדולה יותר ולייצר יותר חשמל.

מערכת סולארית היא מערכת שיש לה מספר גדול מאוד של יתרונות. ראשית, היתרון של מערכת סולארית הוא היתרון הכלכלי. מי שמתקין על גג ביתו או על גג המפעל שלו מערכת סולארית יכול לחתום חוזה ארוך טווח עם חברת החשמל ולמכור לה את האנרגיה שהוא מייצר בתעריף משתלם. כמו כן, יתרון נוסף של המערכת הסולארית הוא שהיא מפיקה אנרגיה בדרך נקייה שאינה פוגעת בסביבה. אין צורך לחצוב את האנרגיה הסולארית מהאדמה או לשנע אותה בדרכים, כפי שעושים עם פחם ועם נפט. כמו כן, זוהי אנרגיה מתחדשת שלעולם לא תחסר, בניגוד לנפט, לפחם ולגז שבמידה רבה הם משאבים מוגבלים וסופיים. לכן, על מנת להפחית את התהליך המזהם של ייצור החשמל ניתן לעבור לאנרגיה סולארית ובכך לעזור לשמור על הסביבה. כך שישנם יתרונות משמעותיים להתקנת מערכת סולארית.

   
 

 

חברת טיב סולאר בע"מ, המייבאת, מספקת ומרכיבה מערכות לייצור חשמל סולארי – פרויקט מפתח.
© כל הזכויות שמורות לטיב סולאר תנאי שימוש באתר