לייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
שטח גג:
 

מערכות מיגון אש חכמות

כאשר יש לבחור מערכות מיגון אש חכמות לבית או למשרד, יש להכיר אותם מבחינה מבנית, ואת זה יצטרכו לעשות נציגי חברת התקנת מערכות אבטחת אש. בחברה יגיעו לנכס שלכם, או שנמצא בחזקתכם ובתפעולכם, יבחנו היכן רצוי להתקין ספרינקלרים, צנרות להולכת מים ומערכות כיבוי אש בשלמותן. בממ"דים ומרחבים מוגנים המשמעות של התקנת מערכת כזו מרחיקת לכת, שכן מעבר לנושא של פגיעת טיל, ישנה הסכנה שהטיל נחת בסמוך ומתרחשת שריפה בממ"ד. עם מערכות כיבוי אש מתאימות המיועדות לממ"דים ניתן לא רק למנוע אש אלא גם למנוע שאיפת עשן וגזים רעילים.
 
בחירת מערכת מיגון אש חכמה
 
הבחירה תתבצע על ידי מאפיין מקצועי שיגיע לנכס שלכם, ימפה נקודות להצבת ספרינקלר ורכזות אבטחה וירשום את הדברים בתיק הלקוח שלכם. הוא יעביר את הפנייה להנהלת החברה והאחרונה תפעל לשיבוצכם לתאריך התקנה. בתאריך ההתקנה יגיעו מתקיניה המנוסים של החברה, יחברו לכם את המערכת לאחר הליכי חציבה וקידוח קצרים ויספקו הסבר מלא על תפעול המערכת.
 
כיצד המערכת תדע שהתחוללה אש?
 
המערכת מתבססת על גילוי חום. ברגע שהטמפרטורה עלתה לטמפרטורה של שריפה גלאי האש יתריע ובעקבותיו המתזים יתיזו מים מהצינורות שחוברו אליהם, אשר מצויים תמיד בלחץ מים גבוה לקראת תרחיש שכזה.
 
האם אנו צריכים לשנות את הרגלינו השוטפים? עישון סיגריות, הדלקת נרות שבת?
 
לא. פעולות אלו יכולות להתבצע כרגיל משתי סיבות נפרדות. נרות הם אמצעי הבערת אש קטנים אשר לא נמצאים בטווח הקליטה של מכשירי הגילוי שלנו. סיגריה  הנה רכיב אשר שומר את האש בהתקן פנימי ומשחרר רק את העשן, וגם זה בכמות קטנה שלא מצריכה גילוי, ולכן השמועה לפיה סיגריה מדליקה מתז אינה נכונה, וניתן לעשן בסמוך למתזים.
 
האם מערכת של מתזים תמיד תכבה כל שריפה?
 
היא תמיד תקטין את עוצמת הנזק ותעצור את ההתכלות בסיכוי גבוה, אך אין ערובה שיהיה כיבוי תמידי. לכן, חשוב כן להשתמש במטפי הכיבוי שלכם וכן להימלט ואם צריך אז להזעיק עזרה בדמות מכבי אש, אבל עם מערכות מיגון אש חכמות אתם הרבה יותר בטוחים מאשר בלעדיהן, בעיקר בנושא של מניעת התפשטות האש, שהוא הנושא החשוב והכואב ביותר כשמנסים להשתלט עליה.
 
 
חברת טיב סולאר בע"מ, המייבאת, מספקת ומרכיבה מערכות לייצור חשמל סולארי – פרויקט מפתח.
© כל הזכויות שמורות לטיב סולאר תנאי שימוש באתר