לייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
שטח גג:
 

גג סולארי

גג סולארי הוא גג אשר מותקנת עליו מערכת סולארית, זאת אומרת, מערכת אשר מפיקה חשמל מאנרגיית השמש. ניתן להפוך גם בית פרטי לגג סולארי על ידי התקנת מערכת סולארית קטנה יחסית, בהתאם לגודל הגג כמובן, אשר תפוקת החשמל שלה תלויה הן בגודל והן במיקום שלה. כמו כן, ניתן להפוך גם גגות גדולים יותר כמו למשל גגות של מפעלים, של לולים, של רפתות, של בניינים וכן הלאה לגגות סולאריים אשר מותקנת עליהם מערכת סולארית.

גג סולארי הוא גג שיש לו יתרונות רבים, הן לאנשים פרטיים והן לבעלי מפעלים ועסקים. ראשית, היתרון הוא כלכלי. העלויות של התקנת מערכת סולארית על גג של בית פרטי או על גג של מפעל הן בהחלט לא זולות והן נעות בין עשרות אלפי שקלים ללמעלה ממאה אלף ומאתיים אלף שקלים אם הגג גדול מאוד. עם זאת, מי שמייצר חשמל באמצעות מערכת סולארית באופן עצמאי חותם על חוזה עם חברת החשמל לעשרים שנים. החוזה מבטיח מכירה של החשמל בתעריף קבוע לפי החוזה לחברת החשמל.

לכן, על אף ההוצאה הראשונית הגדולה זוהי הוצאה אשר אמורה להחזיר את עצמה ברבות השנים. למעשה, לא רק שההוצאה וההשקעה אמורות להחזיר את עצמן אלא שהמערכת אמורה גם לייצר רווח תוך כמה שנים ולכן היא נחשבת להשקעה סולידית ובטוחה. יתרון נוסף ומשמעותי של גגות סולאריים הוא שהם עוזרים לשמור על הסביבה. על ידי ייצור חשמל באופן נקי שמשתמש באנרגיה מתחדשת אנחנו חוסכים את הצורך בייצור חשמל בדרכים מזהמות. כך שגם מבחינת שמירה על הסביבה ורצון להיות "ירוקים" כדאי מאוד להתקין מערכת סולארית ולהפוך את הגג שלכם להשקעה בטוחה ונבונה.

גג סולארי עוזר לחסוך באנרגיה משום שהוא עוזר לנו להשתמש באנרגית השמש. זאת אומרת, במקום שנשתמש בחשמל שמופק בדרכים מזהמות, כמו למשל שריפת פחם, גגות סולאריים משתמשים במשאב זמין שמגיע אלינו גם ככה בחינם – קרני השמש. כשם שדוד חשמל עם פאנל סולארי עוזר לחמם לנו את המים ולחסוך באנרגיה כך גם הדבר עם מערכת אנרגיה סולארית המותקנת על גגות סולאריים.

היכנסו וקראו גם על סגירות חורף.

   
 
חברת טיב סולאר בע"מ, המייבאת, מספקת ומרכיבה מערכות לייצור חשמל סולארי – פרויקט מפתח.
© כל הזכויות שמורות לטיב סולאר תנאי שימוש באתר